Diamantbrosche zus. ca. 1,20 ct
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,30 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,90 ct 5,2 gøg5
24.01.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.01.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |