Julius Pollak
(Wien 1845-1920) 2 Dackel in einer Bauernstube Öl auf Holz, signiert Julius Pollak 22,5 x 15,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.02.2018 - 19:00
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Julius Pollak
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Náramkové, klenoty a starožitnosti |
Datum: | 04.02.2018 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 19.01. - 03.02.2018 |