Lois Pregartbauer *
(Misselsdorf/Steiermark 1899-1971 Wien) "Küppeln" Mischtechnik auf Papier, signiert Luis Pregartbauer, ca.40,5 x 60,5 cm. in Passep. gerahmt, rückseitig betitelt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.02.2018 - 19:03
- Vyvolávací cena:
Lois Pregartbauer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Náramkové, klenoty a starožitnosti |
Datum: | 04.02.2018 - 19:03 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 19.01. - 03.02.2018 |