Brillantring ca. 0,20 ct
Gold/Weißgold 750, RW 54, 5,1 g leichte TragespurenøG5
04.02.2018 - 19:11
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantring ca. 0,20 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Náramkové, klenoty a starožitnosti |
Datum: | 04.02.2018 - 19:11 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 19.01. - 03.02.2018 |