Otto Rudolf Schatz *
(Wien 1901-1961) 2 Holzschnitte "Wolf und Räuber", mit Namensstempeln, nummeriert 29/100 und 30/100, ca. 11 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Otto Rudolf Schatz *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-