Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) "Gehöft", rechts unten signiert O. Laske, datiert 1947, Aquarell auf Papier, ca. 20 x 24 cm, verglast, gerahmt, beschädigt, wellig, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena: