Josef Stoitzner *
(Wien 1884-1951 Bramberg, Pinzgau) "Winter im Dorf", rechts unten signiert Josef Stoitzner, Farblithografie, ca. 30 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Stoitzner *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 14.000,- do EUR 18.000,- -
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,- -
Vyvolávací cena: