Leo Frank *
(Wien 1884-1959 Perchtoldsdorf) "Seelandschaft", rechts unten signiert Leo Frank, Farblithografie, ca. 24 x 32 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Leo Frank *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: