Russische Ikone
Madonna mit Kind, Tempera auf Holz 19. Jh.19,5 x 14 cm Altersspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Russische Ikone
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.08. - 20.08.2014 |