Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) "Parlament"Radierung in Farbe, signiert Nl. Luigi Kasimir, ca. 53 x 62 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.08. - 20.08.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: