Diamantdamenring
Gold 750, Navette- und Baguettediamanten zus. ca. 0,50 ct, 7,1 g, RW 52 øG7
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Diamantdamenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 20.08.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Einachsanhänger mit Wasserfassaufbau-Fasswagen
- 6 Pressburger Teelöffel,
- Großer Birnkrug, datiert 1793, Stampfen Ende 19. Jh.,