Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) "Waldstraße", rechts unten signiert Ernst Balluf, Lithografie in Farbe, EA, Passepartout-Ausschnitt ca. 36 x 48 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Ernst Balluf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 20.08.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: