Künstler 19. Jahrhundert
Blick auf den Hintersee, rückseitig alt betitelt, Öl auf Holz, 26,5 x 40 cm, gerahmt,(Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jahrhundert
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 20.08.2014 |