Josef Fischnaller *
(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) "Herrenporträt", rechts mittig signiert J Fischnaller, datiert (19)75, Öl auf Leinwand, Rückseite beschriftet, ca. 80 x 60 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
20.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Josef Fischnaller *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.08. - 20.08.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-