Čís. položky 7000

1 Vase, 2 Tassen "Zwieseler Haferl", Bayerischer Wald 1. Drittel 20. Jhdt.

sogenanntes geschundenes Glas, farblos, blau bzw. gelb unterfangen, gelbe, rote und grüne Fadenauflage am Lippenrand, Vase mit grünem Glasfaden umsponnen, Höhe von ca. 10 bis 15 cm, blaue Tasse geschartet, grüner Glasfaden mit Fehlstelle

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko

14.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 14.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.08. - 14.08.2014

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.