Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Nationalbibliothek, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir, 55 x 40,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.08.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 06.08.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,- -
Vyvolávací cena: