Luis Presnik
(geb. 1934 Hainsdorf, Aquarellist vorwiegend für Landschaften und Tiermotiven, "Mohn am Feldrand", signiert, datiert L. Presnik 2002, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 28 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
18.08.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Luis Presnik
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.08. - 18.08.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Fritz Lach
- Carl (Karl) Fiala, Frauenfigur aus Bronze, Wien, um 1910/20
- Schöner barocker Mörser aus Bronze