Diamantdamenring um 1900
Gold ca. 580, ein Altschliffdiamant ca. 0,14 ct, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 3,9 g, RW 60
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Diamantdamenring um 1900
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |