Brillantanhänger
Gold 585, Brillanten und ein Altschliffbrillant zus. ca. 0,40 ct, aufklappbares Collant, 17,1 gøg17
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantanhänger
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |