Klara Scholler
* (Graz 1948 geb.) Betitelt "Winterdorf", rechts unten signiert und datiert Klara Scholler (19)93, Aquarell auf Papier, ca. 16 x 22 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Klara Scholler
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |