Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) 2 Blätter "Hausdächer, Landschaft", tlw. signiert H. Kobinger, Tuschzeichnungen, tlw. aquarelliert, Blattgrößen ca. 48 x 59 cm und 39 x 49 cm, tlw. stark beschädigt (51,52)
Expert: Christian Wiesinger
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: