Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) "Waldviertler Häuser", rechts unten signiert und datiert K Korab (19)82, nummeriert 150/150, Radierung, Blattgröße ca. 50 x 66 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
23.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 23.07.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: