Ludwig Klein *
(Horn 1896 geb.) Betitelt "Wintersturm", rechts unten signiert L. Klein, Temperamalerei auf Karton, ca. 30 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
23.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ludwig Klein *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 23.07.2014 |