Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Eule", Lithografie, signiert Kumpf, datiert (19)77, nummeriert 76/200, Blattgröße ca. 65 x 48 cm, fleckig, Wechselrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
23.07.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 23.07.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-