Fritz Fröhlich *
(Linz 1910-2001) Mappe mit 7 Farblithografien, betitelt "Confessio Jeremiae", nummeriert 100/4, signiert, Blattgröße ca. 43 x 45 cm (TH) Ruf 300
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
23.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Fröhlich *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 23.07.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: