Otto Muehl *
(Grodnau 1925-2013 Moncarapacho, Portugal) "Aktion-Der geile Wotan 1970", links unten signiert und nummeriert Otto 12/12, Gelatin silver print 1984, ca. 60 x 50 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 1500
Expert: Christian Wiesinger
23.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Otto Muehl *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 23.07.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,-