Michael Coudenhove-Kalergi *
(Prag 1937 geb.) 3 Bilder "Linz Pöstlingberg, Linz Donau, Salzburg", rechts unten signiert CoudenhoveKalergi, nummeriert 60/250, 47/250, 155/250, Radierungen in Farbe, PassepartoutAusschnitt ca. 35 x 49 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
23.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Michael Coudenhove-Kalergi *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.07. - 23.07.2014 |
Další objekty umělce
Michael Coudenhove-Kalergi * 10 Bilder:
Vyvolávací cena: