Holzluster im Biedermeierstil
![Holzluster im Biedermeierstil - Umění, starožitnosti, šperky Holzluster im Biedermeierstil - Umění, starožitnosti, šperky](/fileadmin/lot-images/95A140717/normal/holzluster-im-biedermeierstil-3616019.jpg)
geschnitzt, goldgefasst, 4-flammig elektrisch montiert, an Kette hängend, Durchmesser ca. 68 cm, ohne Gewähr
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
Schätzmeister Richard Krautgartner
+43-662-871671-24
experts-salzburg@dorotheum.at
17.07.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 140,-
Holzluster im Biedermeierstil
geschnitzt, goldgefasst, 4-flammig elektrisch montiert, an Kette hängend, Durchmesser ca. 68 cm, ohne Gewähr
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
Schätzmeister Richard Krautgartner
+43-662-871671-24
experts-salzburg@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at +43 662 871671 22 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 17.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | 11.07. - 17.07.2014 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Ernst Greyer *
- Roco H0, 2 Stk. E-Loks:
- Pinon Heuzé, hohe vergoldete Henkelvase (Amphora) mit Glockenblumendekor, Frankreich, Anfang des 20. Jahrhunderts
- ** - Partie Österr. II. Rep. u.a. mit Gitter - Trachten II - Flug 1950/53 - Wiederaufbau II - Kindheit - Kärnten,
- LKW "VW Amarok DoubleCab Startline BMT 2.0 TDI 4X4 (Euro 5)",