Brillantsolitärring
Gold 580, zweifärbig, Altschliffbrillant, ca. 0,60 ct RW 68, 1. Drittel 20 Jahrhundert, 3,9 g
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
21.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitärring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 07.07. - 21.07.2014 |