Diamantring
Gold 580, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,25 ct, Kulturperlen,österr. Amtspunze 1872-1922, RW 56, 3,2 gøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
21.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Diamantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.07. - 19.07.2014 |