Diamant Kreuzanhänger
Gold 580, Silber, tlw. mattiert, ein Altschliffdiamant, ca. 0,10 ct, Drahtumrandung, österr. Amtspunze (Graz) 1872-1922, ca. 41 x 27 mm, 6,8 g, tlw. offene Lötstellenøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
26.02.2018 - 15:33
- Vyvolávací cena:
Diamant Kreuzanhänger
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.02.2018 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.02. - 26.02.2018 |