Josef Fischnaller *
(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz)-zugeschrieben "Winterlandschaft", Öl auf Platte, ca. 50 x 69 cm, verglast, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
09.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Josef Fischnaller *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.06. - 09.07.2014 |