Carlo Kos *
(Kärnten 1923 geb.) Farbradierung "Ingeborg Bachmann", signiert C Kos, die Nr.144/200, 32,5 x 45 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Carlo Kos *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.06. - 02.07.2014 |