Nachtkästchen
,1. Drittel 20. Jhdt., Holz, furniert,1 Lade,1 Tür, Steinplatte,68 x 46 x 37 cm (19)
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Nachtkästchen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.06. - 02.07.2014 |