Karl Schüssler *
(Wolfsberg 1941 geb.) Farblithografie "Landschaft", monogrammiert KS, datiert2000, die Nr.66/100,32 x 46 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Karl Schüssler *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.06. - 02.07.2014 |