Altschliffbrillantbrosche
Gold 750, Arbeit um 1900, Altschliffbrillant und Diamantrauten zus. ca. 0,10 ct in Platinfassungen, Perlen, 4 g
02.07.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantbrosche
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.06. - 02.07.2014 |