Hannes Mlenek *
(Wr. Neustadt 1949 geb.) Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier, signiert Ham 87 36 x 25,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hannes Mlenek *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 25.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.06. - 25.06.2014 |