Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Arbe", signiert Hanns Kobinger, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 43 x 27,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Hanns Kobinger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 16.06. - 30.06.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: