Künstlermappe
mit 10 Originalwerken, in verschiedenen Techniken, u. a. von den Künstlern Adolf Osterider, August Trummer, F. P. Hofbauer, D. Cordes u. a., Passepartout, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Künstlermappe
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 16.06. - 30.06.2014 |