Maler des 20. Jh.
"Herbstlandschaft", bezeichnet Zeidler 1932, Öl auf Leinwand, ca. 63 x 88 cm, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
25.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Maler des 20. Jh.
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 25.06.2014 |