Altschliffbrillant Solitärring 1,80 ct
Platin 950, 12 g, Weitenänderung, Reparaturstelle, Dorotheumgutachten von 2013 øp12
Expert: Günter Eichberger, Mst.
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
26.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 26.06.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 12.06. - 25.06.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)