Gübelin-Brillantsolitär ca. 6,90 ct
Palladium 950, Altschliffbrillant, RW 55, 5 g, 1 Etuiøx
26.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 34.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 30.000,-
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 26.06.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 12.06. - 25.06.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)