Alfred Steinacker
(1838-1914) Umkreis/Circle Parforcejagd, Öl auf Holz, 13 x 26,5 cm, gerahmt (Rahmen besch)., (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
04.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 649,-
- Vyvolávací cena:
Alfred Steinacker
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 31.05. - 04.06.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: