Lisa Huber *
(Afritz/Ktn. 1959 geb.) "Granatapfel", signiert Lisa Huber, datiert 04, die Nr. 5/10, Farbholzschnitt, Handabzug, 42,5 x 30 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Lisa Huber *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |