Hans Schlechta
(Wien 1867-1927 Villach) "Kärntner Landschaft", signiert Hans Schlechta, datiert 1914, Öl auf dünnem Karton, 36 x 46,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Hans Schlechta
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |