Art deco-Brosche
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus ca.3,30 ct, 9,5 gøG9
Expert: Klaus Gfrerer Klaus Gfrerer
04.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Art deco-Brosche
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |