Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Krähe", signiert Krawagna, datiert 83, Mischtechnik auf Papier, 29 x 40,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |
Ukázat výsledky aukce
- Italienischer Renaissancearmsessel,
- Sammlung asiatischer Masken
- Künstler 19. Jhdt.
- Bauerntruhe, wohl Hessen, datiert 1853