Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Nach der Ernte", signiert Kumpf, die Nr.175/300, Farblithografie, 40 x 56 cm, gerahmt, verglast, im linken oberen Drittel mit leichten Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: