Franz Sem
(Eisenkappel 1946-1988 Sitterdorf) "Kniender Akt", signiert Franz Sem, datiert 1973, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 30 x 21,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Sem
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |