Kiki Kogelnik *
(Bleiburg 1935-1997 Wien) "F AND M", revers signiert Kiki Kogelnik, sowie betitelt Acryl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
04.06.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 9.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Kiki Kogelnik *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |